СКБ ВАТРА стала учасником асоціації “Український клуб аграрного бізнесу”

В кінці червня 2017 року компанія СКБ ВАТРА стала повноправним учасником асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” (УКАБ) і таким чином першим представником біогазової галузі в цій великій організації.

Метою участі компанії СКБ ВАТРА в УКАБ є просування ефективних біогазових технологій в аграрній середовищі України, донесення інформації про доцільність їх впровадження до керівників провідних підприємств аграрного бізнесу, а також підвищення статусу біогазової галузі в цілому.

Асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” – це об’єднання передових агропромислових компаній України. У 2017 році авторитет та важливу роль УКАБ в аграрній галузі країни знайшли своє підтвердження в приєднанні ряду агрокомпаній, а також постачальників сільгоспресурсів, націлених на подальший розвиток вітчизняного агропромислового комплексу.

Діяльність УКАБ сприяє ефективному веденню бізнесу в АПК України і охоплює практично всі його процеси, починаючи від пошуку кадрів і залучення інвестицій та закінчуючи глобальними завданнями підвищення ефективності роботи аграрних компаній і розробкою пропозицій з удосконалення аграрної політики.

Членство в Асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” дає компаніям незаперечні переваги: від необхідного набору інформації та знань до підтримки у вирішенні багатьох прикладних питань.

У 2017 році УКАБ впевнено утримує статус Асоціації № 1 в агропромисловому секторі України, об’єднуючи 80 знакових представників галузі.

На додаток до таких напрямків роботи, як пошук кадрів, проведення заходів і досліджень, активна взаємодія із засобами масової інформації, УКАБ значно посилив активність щодо інформування членів асоціації про процес підготовки та затвердження законодавчих і нормативно-правових актів, а також щодо підвищення кваліфікації персоналу агрокомпаній.

Дізнатися більше про УКАБ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *